news-details
HABER

ETEM ATASOY VE OSMAN DİKMEN İ SON YOLCUĞUNA UĞURLADIK

Camiamıza hakem, gözlemci ve yönetici olarak hizmet eden Etem ATASOY  ve Osman DİKMEN’i son yolculuklarında  Konya /BOZKIR ve Güdül Adaklıkuzu da uğurladık.

Osman DİKMEN  in cenaze törenine; MHK üyesi Murat ILGAZ , MHK eski başkanı Bülent YAVUZ ,Bünyamin GEZER FİFA hakemimiz ALİ PALABIYIK , TFFHGD Ankara şube başkanı ALİ   ULUYOL ve Yönetim kurulu üyeleri, TFFHGD genel merkez yönetim kurulu üyesi Abdullah AYAR, ASKF Başkanı Murat KANDAZOĞLU ve ekibi, il temsilcisi Mustafa YILDIZ , çok sayıda Hakem, gözlemci ,Antrenör, Basın mensubu ve sevgili öğrencileri katılmışlardır. Mütevafanın vefat anından itibaren hastanede bulunanarak  Dini vecibelerin de yerine getirilmesi sürecinde büyük katkısı olan eski üyemiz Metin KITMIR a derneğimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

Etem ATASOY un cenaze töreni için vefat haberi alınır alınmaz Şube başkan vekilimiz Soner MARAŞ  çok kısa sürede  gerekli  organizayonu yaparak cenaze törenine İlimiz Hakem Gözlemcileri ile katılımı sağlamıştır. Değerli büyüğümüzün cenaze törenine MHK eski üyemiz  Seyfi GÖZAYDIN, TFFHGD genel başkanı Dr.  Abdurrahman ARICI,  TFFHGD Ankara şube Başkan vekili Soner MARAŞ, İHK adına Yekta İNCE , İlimiz  Gözlemci ve Hakemleri katılım sağlamışlardır.

Bu vesile ile müteveffaları  “Allah tan   rahmetine eriştirmesini, çoluk çocuğuna ihsan etmesini, bizlere de, onlara da mağfiret etmesin”i dileriz.

 

TFFHGD ANKARA ŞUBESİ